Részmunkaidős álláslehetőség

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság központi épülete

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet „jogi előadó” munkakör betöltésére

A munkakör főbb feladatai:

  • igazgatósági pályázatokhoz kapcsoló jogi feladatok ellátása,
  • közbeszerzési, beszerzési eljárásokban való közreműködés,
  • adatvédelmi előírások betartásának biztosítása,
  • szerződések, megállapodások készítése, véleményezése.

A munkavégzés helye:
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság 1121 Budapest, Költő u. 21.

Munkarend:
részmunkaidőben (heti 20 óra).

Bérezés:
megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

•    magyar állampolgárság,
•    jogi egyetemi végzettség,
•    cselekvőképesség,
•    büntetlen előélet (hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte a szerződéskötés feltétele),
•    felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások).

Előnyt jelent:

•    legalább 1 éves szakmai tapasztalat,
•    közigazgatásban szerzett tapasztalat,
•    „B" kategóriás vezetői engedély,
•    legalább középfokú angol nyelvtudás.

A pályázathoz csatolni kell:

·        a pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajzát fényképpel,
·        motivációs levelet, bérigény megjelölésével,
·        a végzettséget, képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatát.

A munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével határozott időre, 2019. május 31-ig létesül.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. április 15.

A pályázat benyújtásának feltételei:
A pályázatot egy példányban, zárt borítékban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán személyesen (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a dinpi@dinpi.hu címre Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül.

A borítékon, e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: JOGI ELŐADÓ ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Az állás betölthető: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: legkésőbb 2018. május 15-ig